Par “Seesam Insurance AS” Latvijas filiāli

Apdrošināšanas kompānijas “Seesam Insurance AS” Latvijas filiāle ir starptautiska nedzīvības apdrošināšanas kompānija, kas nodrošina pilnu riska apdrošināšanas pakalpojumu klāstu. “Seesam Insurance AS” Latvijas filiāles akcionārs un īpašnieks ir viena no lielākajām un vadošajām finanšu un apdrošinātāju grupām Somijā – “Pohjola Group” –, kurai piederošā nedzīvības apdrošināšanas sabiedrība Pohjola Insurance Ltd. ir dibināta 1891. gadā. Tā ir gan vecākā, gan arī – ar 27 % tirgus daļu – lielākā apdrošināšanas kompānija Somijā. Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard & Poor’s” Pohjola Insurance Ltd. piešķīrusi ilgtermiņa drošības reitingu A+ (strong).

Kāpēc apdrošināšanu iegādāties “Seesam”?

Kapitāla pietiekamība

Mūsu uzņēmuma kapitāla attiecība pret bruto parakstītajām apdrošināšanas prēmijām ir viena no augstākajām starp Latvijas apdrošināšanas sabiedrībām, kas ir viens no būtiskiem uzņēmuma stabilitātes rādītājiem.

Atlīdzību tehniskās rezerves

Mūsu uzņēmuma uzkrāto apdrošināšanas atlīdzību tehnisko rezervju apjoms pret bruto izmaksātājām apdrošināšanas atlīdzībām ir viens no augstākajiem starp Latvijas apdrošināšanas sabiedrībām, kas garantē paredzamo nākotnes saistību izpildi.

Somijas lielākās finanšu grupas sastāvdaļa

Mēs esam Somijā lielākās finanšu grupas “OP-Pohjola Group” sastāvdaļa. Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard & Poor’s” grupas lielākajai apdrošināšanas sabiedrībai Pohjola Insurance Ltd. ir piešķīrusi apdrošinātāja drošības reitingu A+, kas ir viens no augstākajiem starp Skandināvijas un Baltijas valstu apdrošināšanas sabiedrībām.

Konservatīva un droša pārapdrošināšana

Mēs izmantojam sava akcionāra nedzīvības apdrošināšanas sabiedrības Pohjola Insurance Ltd. pārapdrošināšanas programmu starptautiskajās pārapdrošināšanas sabiedrībās, kuru drošības reitingi, atbilstoši reitingu aģentūras “Standard & Poor’s” vērtējumam, nav zemāki par A+.

Pieredze apdrošināšanā

Mēs darbojamies Latvijā jau vairāk nekā 15 gadus (kopš 1993. gada). Mūsu akcionāram “OP-Pohjola Group” piederošā apdrošināšanas kompānija Pohjola Insurance Ltd. darbojas Somijā jau vairāk kā 100 gadus. Mūsu komandā strādā pieredzējuši un profesionāli darbinieki, kas ikvienam klientam spēj piedāvāt individuālus risinājumus.

Efektivitāte

Mēs esam viena no apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā, kas pēc apgrozījuma uz vienu darbinieku un pēc uzturēšanas izdevumiem attiecībā pret apgrozījumu strādā visefektīvāk, t. i., mūsu klientu iemaksātā nauda par apdrošināšanu tiek efektīvi pārvaldīta. Uzturēšanas izdevumu efektivitāte un konservatīva rezervju veidošanas politika palielina mūsu finansiālo stabilitāti un spēju pildīt savas saistības pret klientiem ilgtermiņā.

Godīga attieksme

Mēs nodrošinām godīgu attieksmi pret saviem klientiem un tādu arī sagaidām attiecībā pret mums.
Mēs cienām savus klientus un pildām viņiem dotos solījumus.